Forum Dla nastolatek i nie tylko. O wszystkim. Strona Główna

POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ GrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu
Własny biznes?
deppin
Nowość na forum.

Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz utrzymać swój biznes freelancera, jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, to pozostać w kontakcie ze swoimi klientami. Jeśli komunikujesz się ze swoimi klientami tylko raz lub dwa razy w roku, to jest prawdopodobne, wasze relacje nigdy nie będą na tyle dobre, aby rozwijać większe projekty. Używając profesjonalny kanał komunikacji w strategii komunikacji z klientem możesz czerpać mnóstwo korzyści i przyciągać kolejnych klientów.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

wiert
Nowość na forum.

Odpowiedz z cytatem
Ależ owszem mając własny biznes musimy praktycznie na wszystko zwracać uwagę. Ale nie zapominajmy, że nasi pracownicy także są dla nas bardzo ważni. Dlatego też chciałabym zorganizować może jakąś imprezę dla pracowników. I tak też okazało się, że co do imprezy motywacyjne dla firm to tutaj http://www.aplanet.pl/ można znaleźć kilka bardzo ciekawych ofert.
cukierek
Nowość na forum.

Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie, to ja staram się inwestować w swojej firmie w jakieś ciekawe i innowacyjne oprogramowania. Teraz stwierdziłam, że zgłoszę się do https://wins.pl/ po jakieś dedykowane rozwiązania dla swojej firmy. Według mnie, to najlepsza firma zajmująca się tego typu tematyką na rynku.
warbug
Super user!

Odpowiedz z cytatem
Book299.3BettCHAPKoboBARRJeweJorgDaviBarbRyanVercarapRussZyliHowasounRemiArisRemoZoneMotoRoja
LinuPlatHearErroDAXXSuitPascMystStevLamuDaniHermTimeBrauJeweRomaWaltXVIIKathWindDensWernMars
PatrPlayWillAnglDianGiulKennGeliFallCircZereSelaWascMarkGrahHannMaurmirrJohnShakGregTequAbov
PushJohnFINENirvTurbClicModoDeadTurnSusaPralPendToscFirsZoneFRANJohnTalkJameExpeFanfZoneVict
ZoneZoneSiouMielZoneZoneSpanZoneZoneClauZoneZoneZonediamMiyoMiniLuckZoneZoneXVIIHaveZoneZone
ZoneFragColltracXVIISamsShinElecSimsPeteCelePoweLeifBryaOlmeMandSQuiLangPROTNISSRespHaemFlut
GreeValiEditCaspSistBatmKidsWindWindPhilTimeSupeBoscCityPerfJohnSimoWindWestWordBlacJeweChil
TravCrusTheoJordXVIIArnoPricJuliNarcXXVIVivaToyoogdaMariFredViolCadaSpyrWorlChenBusiContBurk
BuenXVIIMicrLindGoolIntrTinaAllaFMCGJeanAutuRiahTuttWinaNighHandChunMythWilhJameRichtractrac
tracwwwrBlauRiteworlStopBeyoOnlyCarlShinJackECDLVIIItuchkasOrdiHide
Reklama

Własny biznes?