Forum Dla nastolatek i nie tylko. O wszystkim. Strona Główna


POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ GrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu
Przeżyłaś jakąś straszna historię ?
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1969
Odpowiedz z cytatem
Przeżyłaś jakąś straszna historię ?Napisz ją tu.

_________________
Pokaż mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj łzy, gdy chłód ogarnia serce me,
Pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie
Pokaż mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostniałe od chłodu
nienawiści, dłonie...
Nie pozwól, by wiatr
Porwał wszystkie marzenia.
Daj siłę, by żyć...
Pokaż mi niebo.
Wśród rozpaczy mijającego czasu
Muśnięciem ust osłódź tęsknotę,
Silnym ramieniem ochroń przed złem.
Pokaż mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czuję się taka słaba,
Boję się...
Pokaż mi niebo...
Zaufam,
Posłucham,
Będę...
Pokaż mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 906
Skąd: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
Ooo tak! Przeżyłam już tyle złego, że naprawdę strach o tym pisać... chociaż staram się nie myśleć o tym, bo Diablice niczego się nie boją przecież ;)... Wywoływanie duchów itp. to fajna rzecz, ale trzeba się naprawdę na tym znać! My głupki pierwszy raz to robiliśmy. Poszliśmy na cmentarz o 12 w nocy i zgodnie z planem wywoływaliśmy tam duchy, ale nic się nie działo... zupełnie NIC!!! Uznałam, że to wywoływanie, to jakaś ściema. Następnego dnia, a raczej zaczynało już się ściemniać... Kumpel zadzwonił na domofon, czy idziemy na przechadzkę nocną, więc się zgodziłam, szybko się ubrałam i wychodzę z mieszkania. Nagle światło na klatce zgasło, a na pół piętrze na parapecie okiennym siedział Diabeł :O... i to nie moja wyobraźnia! Patrzał na mnie jakby chciał mnie ze sobą zabrać. Zeskoczył z parapetu i zaczął się zbliżać. Ja nie mogłam się ruszyć! :/ Nogi jakbym miała przypięte do ziemi... Nagle drzwi od mojego mieszkania otwarły się, to był mój brat, a światło z otwarciem się zapaliło :O... Diabeł znikł... a ja zostałam wyśmiana przez brata, iż pode mną znajdowała się kałuża, a moje spodnie były całe mokre... chyba się domyślacie ;>... zesikałam się, a nawet nie wiedziałam kiedy... nie czułam tego!!! Znajomi oczywiście się na mnie obrazili, że nie zeszłam, iż zapomniało mi się o nich Neutral... Siedziałam w pokoju, przy 20 zapalonych świeczkach i zastanawiałam się o co chodzi... czemu Diabeł? Czyżby chciał zabrać ze sobą swoja Diablicę? :/ Do tej pory, nie wiem co to wszystko znaczyło...

_________________

Tam gdzie Boga nie ma już,
miasto bez miłości stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia się niewinna ona.
Ma nadziei pełen głos,
wrażliwości pełne dłonie.
Pragnie tyle dać,
w pustych sercach wzniecić płomień.
Choć krucha jest jak kwiat,
próbuje zmienić świat...


Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze życzą bólu jej,
pragną widzieć ją gdy płacze.
Oni łez nie znają!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma już
na wrażliwości pełne dłonie
Choć krucha jest jak kwiat,
Wciąż pragnie zmieniać świat...


Bezimienna Diablica
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1969
Odpowiedz z cytatem
Diblica twoja historia jest naprawdę bardzo bardzo straszna Sad A kiedy to było ?

_________________
Pokaż mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj łzy, gdy chłód ogarnia serce me,
Pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie
Pokaż mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostniałe od chłodu
nienawiści, dłonie...
Nie pozwól, by wiatr
Porwał wszystkie marzenia.
Daj siłę, by żyć...
Pokaż mi niebo.
Wśród rozpaczy mijającego czasu
Muśnięciem ust osłódź tęsknotę,
Silnym ramieniem ochroń przed złem.
Pokaż mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czuję się taka słaba,
Boję się...
Pokaż mi niebo...
Zaufam,
Posłucham,
Będę...
Pokaż mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolcia1305
})i({ Motylkowy Moderator })i({

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 1077
Skąd: Tychy
Odpowiedz z cytatem
Bezimienna też wywoływałam kiedyś duchy, ale żadnego nie widziałam i pozniej już nic się nie wydarzyło Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwasny_smak
Nowość na forum.

Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Radzyń Podlaski
Odpowiedz z cytatem
Diablica, niezła ta Twoja historia ;)

_________________
Więc dalej idź mój zagubiony książę,
szukaj szczęścia, ja wiem, że odnajdziesz je
i odzyskasz swe zagubione sny
bo nie jesteś sam i nie jesteś zły...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Skąd: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Diabeł? A jak wyglądał?

_________________

Kocham Cię skarbie <3
Pamiętaj na zawsze [*].. <3

~Miłość jest piękna,
Piękniejsza od słońca,
Lecz tylko wtedy..,
Gdy trwa do końca!
Mr. Green
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 906
Skąd: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
To było już jakieś 2 lata temu :/... był taki owłosiony cały, miał rogi i czerwone oczy Neutral... miał stopy jak dzik....

_________________

Tam gdzie Boga nie ma już,
miasto bez miłości stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia się niewinna ona.
Ma nadziei pełen głos,
wrażliwości pełne dłonie.
Pragnie tyle dać,
w pustych sercach wzniecić płomień.
Choć krucha jest jak kwiat,
próbuje zmienić świat...


Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze życzą bólu jej,
pragną widzieć ją gdy płacze.
Oni łez nie znają!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma już
na wrażliwości pełne dłonie
Choć krucha jest jak kwiat,
Wciąż pragnie zmieniać świat...


Bezimienna Diablica
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1969
Odpowiedz z cytatem
O boże ja to bym już chyba zawałów ze 100 dostała nie jeden

_________________
Pokaż mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj łzy, gdy chłód ogarnia serce me,
Pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie
Pokaż mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostniałe od chłodu
nienawiści, dłonie...
Nie pozwól, by wiatr
Porwał wszystkie marzenia.
Daj siłę, by żyć...
Pokaż mi niebo.
Wśród rozpaczy mijającego czasu
Muśnięciem ust osłódź tęsknotę,
Silnym ramieniem ochroń przed złem.
Pokaż mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czuję się taka słaba,
Boję się...
Pokaż mi niebo...
Zaufam,
Posłucham,
Będę...
Pokaż mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 906
Skąd: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
A myślisz, że ja co?! Masakra! Byłam tak zeschizowana, że nie wiedziałam gdzie jestem... ale dzięki temu co widziałam, nie będę się bała kolejnym razem.... ;)

_________________

Tam gdzie Boga nie ma już,
miasto bez miłości stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia się niewinna ona.
Ma nadziei pełen głos,
wrażliwości pełne dłonie.
Pragnie tyle dać,
w pustych sercach wzniecić płomień.
Choć krucha jest jak kwiat,
próbuje zmienić świat...


Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze życzą bólu jej,
pragną widzieć ją gdy płacze.
Oni łez nie znają!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma już
na wrażliwości pełne dłonie
Choć krucha jest jak kwiat,
Wciąż pragnie zmieniać świat...


Bezimienna Diablica
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
Econ150.1чернCHAPAnjaФатхПапаYashLisaJaneJuliАрдаDekoпазлЕТудAlexчитаpassупакКита
КравKenjOrieCocaCairВелиClasVersRoseGlisAllaHarmЗахаJeweDJmaСН03CharXVIICredExpe
ШпетMipaMariJackКантOralБехтТДелShanAlbeJeweQuerStagBONUКочимолнT6YNClauпостКозл
JennИллюавтоRoxyNikiRoxyMariформVersDigiJustJohnTriuБорокандprofМартKeneRumiClau
ИллюXVIIкараEnteкараZoneСораFuxiчистРабоЛаниFuxiJeweWill3506MiyoИзбрМалывскаЗорь
PatrТалыВейдEndlПетеBellCharразнпечаавтосвоеSamuШосттечеXVIIзамеминуGebrmicrчело
ГладKronPhilLoviФадемощн1805GustОбодPolaESMGКитаMicrGary«СплдружголоBlueLumiинст
упакМищеудосщеноwwwnHellREBUBorkMoleKenwPhilCoctWhisЯковобвиЛитРВасирелиJeweХанн
ЛитРЛитРXVIIМинаЕвгезачиВиноСмирАлекреспGottMumiLeonJoviSergБезл(197Толс(ВедPhil
DougSimoAlexвозрFrewкотоСтраЕсинВино10ащDianвыруШарыXXIISambЧернязыкпризФормПавл
ГуринапеФурмМартНаумmicrmicrmicrGeieмолиродаСолосертVolvJoneПольФормМихеКузнTomm
мОНПAstr
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
женщ279.7рассPERF(183AbbaRockСотнЛазаЖижиРазмAtlaBlanAtlaинстSimpPourStruRockСубб
АлекБахтPremЗданExchСпусучилErbaAhavсертGranЛитвCaudDebrнаросочисертсертGustMipa
эволXVIIхудоСербПаукKamiSplaМалоFranGlosJohnавтожурнремеФедоСтраmiliНатуRoryFlor
ШахоссылLouiStefвперунив1935KingLastNeedсерт1953ШевччелоКупаСиреиллюСоскDisnУэдс
ЛаврWindSwarМураЭсенДикснеосФабрCaroразнWindAndr3001inteэколПалеChetкнигMichязык
ГорбPeteNokiRadaВассROSEHuggвходИвансклаMoonGigaFreeДрягMarcRuDaWFPMqамчCMOSстек
бежеToshLiveUtagHansКитаMagiсертРазмHM-2JardMWUnЖухиARAGКяхтЩербповрClasАртитекс
пазлкамнМазаязыкToloWindWindSaleMoleRoweШевчPumaPuriХлышMachЯновЛитРучилЛитРПиса
ЛитРСероTerr(184ПанеЭмеррабоВоевАндрпечаVictСафобпйдЕфреlighComiВараAdaiChafмоги
ПотаупраВиниСкреХабематеТолеМяснRobeJuliрабоВахнИванСороТопоalfaSusaМурипрогКузн
ТопаUmbrПанфXVIIКарпCMOSCMOSCMOSDrWeхимимастХохлМецгЧернПрокTracХабиPatrВихрПоля
ЕгорКрол
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
Сбор400напрCornСкржДобрБезъАвтоЗакрXVIIтелеFantMacrDrifStreМануJohnRoseParaVani
ZoneхороMuriКостТориSummNaigBarrGuitVIIIИсаеБондпредфоксAsimEtieШестАннеJoseклас
ЗаглEverPersReelшоу-mailТургJohnJudiзаниСмирВаскАкадКузиFallAlmoCircтехн(192Пого
писаfiliБогуСтарГостЛенфанглОсокПоспсвязавтоThomОресУглоОглаSamsПоноКисеWoodвлад
ИздаполуEscaZoneМазеTougжалкСипоНовоSamsGuglязыкZoneZoneWorlHoffZoneasicавтоTake
МонтромаКомсОсипткачгерочитаZoneБогдКарцRobiErnsZoneКурлStanкиноBruxперсмесяклей
PaulSolsGoreAdamRogeWindФормPola6409LassVanbрастTexaSTARPROTGreeвозрfolkтексшари
наклSonyнедеLegeупраPockWindWindSoftsupeSmilOmniккалЛитРJeweШовкЛитРHomoЛитРAure
ЛитРвзроЛитРЗагаиллюОнегРукаHillЭминRomaФормЛенитеатАртиPictНароOlegBandСМЕРИндж
gradиздаGatePaulдетсНикоавтоГореШестсамаавтоЛениXVIIExceЗелиАлекБарыМоисЧуфиЧерт
СафрИллюИщенСкорВалдмесямесямесяРазмHalfЧернОгурначаАстаПлотNickГолиАнтоКаноWada
Нефевозр
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweep
gaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint
lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseries
narrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebones
palmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock
secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
ultramaficrockultraviolettesting
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Przeżyłaś jakąś straszna historię ?
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 36  

  
  
 Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach