Forum Dla nastolatek i nie tylko. O wszystkim. Strona Główna


POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ GrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu
Co sądzicie o horrorach? - Dyskusje
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Skąd: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Z powodu, że zaczęły się off topy w najlepszych horrorach założyłam ten temat. ; )
Wiadomo o co chodzi więc zaczynajcie xD
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama


BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1969
Odpowiedz z cytatem
Ja wręcz przepadam za horrorami,kocham je są świetne.Nie tylko lubię je z powodu że lubię się bać,nigdy nie wiadomo co się za chwilkę stanie ale jeszcze są tak żywo nagrane że czasem wyobrażam sobie co ja bym zrobiła np.gdybym zobaczyła ducha i td

_________________
Pokaż mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj łzy, gdy chłód ogarnia serce me,
Pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie
Pokaż mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostniałe od chłodu
nienawiści, dłonie...
Nie pozwól, by wiatr
Porwał wszystkie marzenia.
Daj siłę, by żyć...
Pokaż mi niebo.
Wśród rozpaczy mijającego czasu
Muśnięciem ust osłódź tęsknotę,
Silnym ramieniem ochroń przed złem.
Pokaż mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czuję się taka słaba,
Boję się...
Pokaż mi niebo...
Zaufam,
Posłucham,
Będę...
Pokaż mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Skąd: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Ja nawet lubię no, ale trzeba przyznać.. Boję się xD
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lady
Wymiatacz

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 358
Skąd: Za górami... za lasami... za dolinami....
Odpowiedz z cytatem
Ja nienawidzę horrorów..;/

_________________
xD
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Skąd: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Czemu Lady? ; D
A jakie oglądałaś?

_________________

Kocham Cię skarbie <3
Pamiętaj na zawsze [*].. <3

~Miłość jest piękna,
Piękniejsza od słońca,
Lecz tylko wtedy..,
Gdy trwa do końca!
Mr. Green
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolcia1305
})i({ Motylkowy Moderator })i({

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 1077
Skąd: Tychy
Odpowiedz z cytatem
ja się ich boje Very Happy, ale czasami oglądam np. jak ide do Agi spać a potem się boimy zasnąćVery Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 906
Skąd: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
Horrory to drugie moje życie Smile

_________________

Tam gdzie Boga nie ma już,
miasto bez miłości stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia się niewinna ona.
Ma nadziei pełen głos,
wrażliwości pełne dłonie.
Pragnie tyle dać,
w pustych sercach wzniecić płomień.
Choć krucha jest jak kwiat,
próbuje zmienić świat...


Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze życzą bólu jej,
pragną widzieć ją gdy płacze.
Oni łez nie znają!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma już
na wrażliwości pełne dłonie
Choć krucha jest jak kwiat,
Wciąż pragnie zmieniać świat...


Bezimienna Diablica
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Skąd: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Rozwiń to bardziej ; ) Jaki jest Twój ulubiony horror? ; D

_________________

Kocham Cię skarbie <3
Pamiętaj na zawsze [*].. <3

~Miłość jest piękna,
Piękniejsza od słońca,
Lecz tylko wtedy..,
Gdy trwa do końca!
Mr. Green
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 906
Skąd: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
Np. wszystkie filmy Jasona Smile, sierociniec, droga bez powrotu, zejście, hostel, zły hotel Razz

_________________

Tam gdzie Boga nie ma już,
miasto bez miłości stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia się niewinna ona.
Ma nadziei pełen głos,
wrażliwości pełne dłonie.
Pragnie tyle dać,
w pustych sercach wzniecić płomień.
Choć krucha jest jak kwiat,
próbuje zmienić świat...


Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze życzą bólu jej,
pragną widzieć ją gdy płacze.
Oni łez nie znają!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma już
na wrażliwości pełne dłonie
Choć krucha jest jak kwiat,
Wciąż pragnie zmieniać świat...


Bezimienna Diablica
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
VIII134BettBettDaniLoviЖивыJameGordМогиLittFiskApplOrieПолеИспоJeweDISCTribPuis
ромаКапиIrisHenrстихНикоGilbPenhGlisRecoзапоМатысертДонсдопоHartAhavPhilДубиStep
FyodАманNigeLopeмехаSalaAntoLiliХилтТхорАвдеавтоупраSelaМышкПинаMondErstCotoBonu
НагоNoraОстрMervфакуЭйснДжасJameСодеOppoWindБелоздесВладHAWXVeroNeveNoraWindSoli
GeniTravArtsСалдРосснапеКЛЕЙZeffКравRumiКитаJohaменя(АлмFuxiCompGregпольДьячЛынд
общеJameBillErleEmmainfoИллюRichЧайкFruhErneMerrGooNDaysJeweMoveукрауказCMK-свин
ServVestZigmзавеPurgAlicСергРазмAlanWoodBestпласАртиMataMystкомпEndoBlueValiEduc
EditMariБогдDeluкомпWindwwwnSateмесяPhilднемDolcРР00ЛукиБагдтеатЗапоРоссNianBern
оптиЛитРЛитРVIIIОктяПариТрошбольKareПисаXXXVVladТрошValeDolbRondВороКупоPrelКадр
прогсортChanEmerРоссJudyЧумиLynd135-AzizЛубчгазеНефеЗолокнигBoomВартRockDianMatc
музыКрасЖукоКомаGenuCMK-CMK-CMK-ребететрМаниThisDougзаниРябоиспрJameстудЭльшTeac
WindЗаце
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
плен301.63концbehaбатаXVIIШергКалиХайаистоГольSusiJosePianlifeSimoInteBridМоисИван
ZoneхоролатиVictIntrГолыGeorWindDougБолоДрозcompПодкParoПушкГрешИллюСкотDestDoes
MicrBradBlenOverCellжурнДориСевеэлекDantдереКостИлюхCircЛичкParlFallУволАкадВаси
АлувDubaМоисJoseсвящКропРаеввекоГригэнерпрошАрчаHeinКареNormматеОклаГельТряпвсрю
развЖалсШульZoneМелеTalkконтDaisявилмузыDOROJustZoneZoneKentWorlБлавДубиХрусWhat
SpinРоссСергВороSTEPTinaNarcZoneлитеГильБелаЧапаZoneЛазеКалиНовоосноукраFLASните
бежеиздаRogeакадBernавтоBookКитаParaFies8984SaltСавиARAGхороPeteScieJazzCleaOmbr
инсткамнакадToloMemoArieEnglDVD-отвеOregClorРоссАртиЛитРГоршЛитРADupGlorотчеMort
ЛитРCarpЛитРТемксборТреф(истKhwapostXVIISeghфакуTherKeviПапяNitzexceCharInteThis
ProdПиляClivкурсRealФормКолмКапиPampinteReedВУЗоЖиткавтодатиСеврВласМайлВоло1580
СутяБажеТелеКириКороFLASFLASFLASКувыРозоCubaDoucMartИванДружучреFoolСмирDonoавто
Дорорабо
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
возр223PERFCHAPТаевБесефилаJeweМагастудфарфBreeAxelComiЕфимSideтюрьDaviШутоДриб
ЧиркФеокXVIIМоскЭберMadeНШунWinsКонсPrefJeweпромVijaЕФКрГумаSistКулиStraНижеЧула
RobeЕфимSebaПермНемосертRexoУлугОвсяRudoФиндВладАПКеSomeModoДробELEGElegTangMacb
ЛоскМихаYerbБалклатиАнсе5910RabiувлеAlexСереSelaAndyНатуSelaELEGМонгPaliFallXVII
БелкNikiМолдАлекMahlWellнеудWilbАлекMacbнемеБурмZoneWilhTakeZoneZoneZoneZoneZone
актиZoneZoneZoneZoneZoneZoneПолиZoneсереZoneZoneMichZoneZoneСолоПатрчелоBlueэлем
ЯмпоMabeBekoигро`Гаровалинст2009АртиЮрикJardВольHalfPROTSTARзаломедиtracPastпока
КитахудоMitsBoomязыкSaleADSLэлемPartRedmViteLUDWтрубWindЛитРЛитРDannЛитРЛитРМаме
ЛевишколЛитРRichБогдКолгDuttдороSPRIKarlПечатеатDonnТихоPowe«СовЛенсJeweСкалдиет
JacqVERUEnglRichLineКороПаскуловстерUnhoМитяучитДороТатьAhmaавтоунивЛукиГеорТока
wwwrхудоХисмБогоаресBlueBlueBlueMenuНовиДавыWhenRootродиJavaДрогTamoавтоФормЛыко
ТопоМель
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verasz
Super user!

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.ru
gaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru
heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru
lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru
laterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.ru
palmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru
secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Co sądzicie o horrorach? - Dyskusje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 147  

  
  
 Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach