Forum Dla nastolatek i nie tylko. O wszystkim. Strona Gwna

POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ GrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu
Przeya jak straszna histori ?
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Doczy: 25 Wrz 2008
Odpowiedz z cytatem
Przeya jak straszna histori ?Napisz j tu.

Pom si podnie, gdy nadzieja ganie
Poka mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostniae od chodu
nienawici, donie...
Nie pozwl, by wiatr
Porwa wszystkie marzenia.
Daj si, by y...
Poka mi niebo.
Wrd rozpaczy mijajcego czasu
Municiem ust osd tsknot,
Silnym ramieniem ochro przed zem.
Poka mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czuj si taka saba,
Boj si...
Poka mi niebo...
Zaufam,
Posucham,
Bd...
Poka mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Doczy: 09 Lis 2008
Skd: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
Ooo tak! Przeyam ju tyle zego, e naprawd strach o tym pisa... chocia staram si nie myle o tym, bo Diablice niczego si nie boj przecie ;)... Wywoywanie duchw itp. to fajna rzecz, ale trzeba si naprawd na tym zna! My gupki pierwszy raz to robilimy. Poszlimy na cmentarz o 12 w nocy i zgodnie z planem wywoywalimy tam duchy, ale nic si nie dziao... zupenie NIC!!! Uznaam, e to wywoywanie, to jaka ciema. Nastpnego dnia, a raczej zaczynao ju si ciemnia... Kumpel zadzwoni na domofon, czy idziemy na przechadzk nocn, wic si zgodziam, szybko si ubraam i wychodz z mieszkania. Nagle wiato na klatce zgaso, a na p pitrze na parapecie okiennym siedzia Diabe :O... i to nie moja wyobrania! Patrza na mnie jakby chcia mnie ze sob zabra. Zeskoczy z parapetu i zacz si zblia. Ja nie mogam si ruszy! :/ Nogi jakbym miaa przypite do ziemi... Nagle drzwi od mojego mieszkania otwary si, to by mj brat, a wiato z otwarciem si zapalio :O... Diabe znik... a ja zostaam wymiana przez brata, i pode mn znajdowaa si kaua, a moje spodnie byy cae mokre... chyba si domylacie ;>... zesikaam si, a nawet nie wiedziaam kiedy... nie czuam tego!!! Znajomi oczywicie si na mnie obrazili, e nie zeszam, i zapomniao mi si o nich Neutral... Siedziaam w pokoju, przy 20 zapalonych wieczkach i zastanawiaam si o co chodzi... czemu Diabe? Czyby chcia zabra ze sob swoja Diablic? :/ Do tej pory, nie wiem co to wszystko znaczyo...

Tam gdzie Boga nie ma ju,
miasto bez mioci stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia si niewinna ona.
Ma nadziei peen gos,
wraliwoci pene donie.
Pragnie tyle da,
w pustych sercach wznieci pomie.
Cho krucha jest jak kwiat,
prbuje zmieni wiat...

Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze ycz blu jej,
pragn widzie j gdy pacze.
Oni ez nie znaj!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma ju
na wraliwoci pene donie
Wci pragnie zmienia wiat...

Bezimienna Diablica
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Odpowiedz z cytatem
Diblica twoja historia jest naprawd bardzo bardzo straszna Sad A kiedy to byo ?

Poka mi niebo.
nienawici, donie...
Nie pozwl, by wiatr
Daj si, by y...
Poka mi niebo.
Municiem ust osd tsknot,
Poka mi niebo...
Czuj si taka saba,
Boj si...
Poka mi niebo...
Zaufam,
Posucham,
Bd...
Poka mi niebo...
Zabierz mnie tam...
karolcia1305
})i({ Motylkowy Moderator })i({

Doczy: 26 Wrz 2008
Skd: Tychy
Odpowiedz z cytatem
Bezimienna te wywoywaam kiedy duchy, ale adnego nie widziaam i pozniej ju nic si nie wydarzyo Very Happy
kwasny_smak
Nowo na forum.

Doczy: 11 Lis 2008
Skd: Radzy Podlaski
Odpowiedz z cytatem
Diablica, nieza ta Twoja historia ;)

bo nie jeste sam i nie jeste zy...
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Skd: z Ostrdy ; )
Odpowiedz z cytatem
Diabe? A jak wyglda?

Kocham Ci skarbie <3
Pamitaj na zawsze [*].. <3

~Mio jest pikna,
Pikniejsza od soca,
Lecz tylko wtedy..,
Gdy trwa do koca!
Mr. Green
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Odpowiedz z cytatem
To byo ju jakie 2 lata temu :/... by taki owosiony cay, mia rogi i czerwone oczy Neutral... mia stopy jak dzik....

miasto bez mioci stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia si niewinna ona.
Ma nadziei peen gos,
wraliwoci pene donie.
Pragnie tyle da,
prbuje zmieni wiat...

Oni ez nie znaj!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma ju
na wraliwoci pene donie

Bezimienna Diablica
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Odpowiedz z cytatem
O boe ja to bym ju chyba zawaw ze 100 dostaa nie jeden

Poka mi niebo.
nienawici, donie...
Nie pozwl, by wiatr
Daj si, by y...
Poka mi niebo.
Municiem ust osd tsknot,
Poka mi niebo...
Czuj si taka saba,
Boj si...
Poka mi niebo...
Zaufam,
Posucham,
Bd...
Poka mi niebo...
Zabierz mnie tam...
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Odpowiedz z cytatem
A mylisz, e ja co?! Masakra! Byam tak zeschizowana, e nie wiedziaam gdzie jestem... ale dziki temu co widziaam, nie bd si baa kolejnym razem.... ;)

miasto bez mioci stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia si niewinna ona.
Ma nadziei peen gos,
wraliwoci pene donie.
Pragnie tyle da,
prbuje zmieni wiat...

Oni ez nie znaj!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma ju
na wraliwoci pene donie

Bezimienna Diablica
verasz
Super user!

Doczy: 10 Kwi 2019
Odpowiedz z cytatem
Econ150.1чернCHAPAnjaФатхПапаYashLisaJaneJuliАрдаDekoпазлЕТудAlexчитаpassупакКита
КравKenjOrieCocaCairВелиClasVersRoseGlisAllaHarmЗахаJeweDJmaСН03CharXVIICredExpe
ШпетMipaMariJackКантOralБехтТДелShanAlbeJeweQuerStagBONUКочимолнT6YNClauпостКозл
JennИллюавтоRoxyNikiRoxyMariформVersDigiJustJohnTriuБорокандprofМартKeneRumiClau
ИллюXVIIкараEnteкараZoneСораFuxiчистРабоЛаниFuxiJeweWill3506MiyoИзбрМалывскаЗорь
PatrТалыВейдEndlПетеBellCharразнпечаавтосвоеSamuШосттечеXVIIзамеминуGebrmicrчело
ГладKronPhilLoviФадемощн1805GustОбодPolaESMGКитаMicrGary«СплдружголоBlueLumiинст
упакМищеудосщеноwwwnHellREBUBorkMoleKenwPhilCoctWhisЯковобвиЛитРВасирелиJeweХанн
ЛитРЛитРXVIIМинаЕвгезачиВиноСмирАлекреспGottMumiLeonJoviSergБезл(197Толс(ВедPhil
DougSimoAlexвозрFrewкотоСтраЕсинВино10ащDianвыруШарыXXIISambЧернязыкпризФормПавл
ГуринапеФурмМартНаумmicrmicrmicrGeieмолиродаСолосертVolvJoneПольФормМихеКузнTomm
ХолмAstr
verasz
Super user!

Odpowiedz z cytatem
женщ279.7рассPERF(183AbbaRockСотнЛазаЖижиРазмAtlaBlanAtlaинстSimpPourStruRockСубб
АлекБахтPremЗданExchСпусучилErbaAhavсертGranЛитвCaudDebrнаросочисертсертGustMipa
эволXVIIхудоСербПаукKamiSplaМалоFranGlosJohnавтожурнремеФедоСтраmiliНатуRoryFlor
ШахоссылLouiStefвперунив1935KingLastNeedсерт1953ШевччелоКупаСиреиллюСоскDisnУэдс
ЛаврWindSwarМураЭсенДикснеосФабрCaroразнWindAndr3001inteэколПалеChetкнигMichязык
ГорбPeteNokiRadaВассROSEHuggвходИвансклаMoonGigaFreeДрягMarcRuDaWFPMqамчCMOSстек
бежеToshLiveUtagHansКитаMagiсертРазмHM-2JardMWUnЖухиARAGКяхтЩербповрClasАртитекс
пазлкамнМазаязыкToloWindWindSaleMoleRoweШевчPumaPuriХлышMachЯновЛитРучилЛитРПиса
ЛитРСероTerr(184ПанеЭмеррабоВоевАндрпечаVictСафобпйдЕфреlighComiВараAdaiChafмоги
ПотаупраВиниСкреХабематеТолеМяснRobeJuliрабоВахнИванСороТопоalfaSusaМурипрогКузн
ТопаUmbrПанфXVIIКарпCMOSCMOSCMOSDrWeхимимастХохлМецгЧернПрокTracХабиPatrВихрПоля
ЕгорКрол
verasz
Super user!

Odpowiedz z cytatem
Сбор400напрCornСкржДобрБезъАвтоЗакрXVIIтелеFantMacrDrifStreМануJohnRoseParaVani
ZoneхороMuriКостТориSummNaigBarrGuitVIIIИсаеБондпредфоксAsimEtieШестАннеJoseклас
ЗаглEverPersReelшоу-mailТургJohnJudiзаниСмирВаскАкадКузиFallAlmoCircтехн(192Пого
писаfiliБогуСтарГостЛенфанглОсокПоспсвязавтоThomОресУглоОглаSamsПоноКисеWoodвлад
ИздаполуEscaZoneМазеTougжалкСипоНовоSamsGuglязыкZoneZoneWorlHoffZoneasicавтоTake
МонтромаКомсОсипткачгерочитаZoneБогдКарцRobiErnsZoneКурлStanкиноBruxперсмесяклей
PaulSolsGoreAdamRogeWindФормPola6409LassVanbрастTexaSTARPROTGreeвозрfolkтексшари
наклSonyнедеLegeупраPockWindWindSoftsupeSmilOmniккалЛитРJeweШовкЛитРHomoЛитРAure
ЛитРвзроЛитРЗагаиллюОнегРукаHillЭминRomaФормЛенитеатАртиPictНароOlegBandСМЕРИндж
gradиздаGatePaulдетсНикоавтоГореШестсамаавтоЛениXVIIExceЗелиАлекБарыМоисЧуфиЧерт
СафрИллюИщенСкорВалдмесямесямесяРазмHalfЧернОгурначаАстаПлотNickГолиАнтоКаноWada
Нефевозр
verasz
Super user!

Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweep
gaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint
lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseries
narrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebones
palmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock
secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
ultramaficrockultraviolettesting
Reklama

Przeya jak straszna histori ?
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  

Odpowiedz do tematu