Forum Dla nastolatek i nie tylko. O wszystkim. Strona G³ówna


POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ GrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu
Doda
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Do³±czy³: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Sk±d: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Co o niej my¶licie? Very Happy
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama


BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Do³±czy³: 25 Wrz 2008
Posty: 1969
Odpowiedz z cytatem
Eeee....no nie wiem,ja j± nawet lubiê ...

_________________
Poka¿ mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj ³zy, gdy ch³ód ogarnia serce me,
Pomó¿ siê podnie¶æ, gdy nadzieja ga¶nie
Poka¿ mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostnia³e od ch³odu
nienawi¶ci, d³onie...
Nie pozwól, by wiatr
Porwa³ wszystkie marzenia.
Daj si³ê, by ¿yæ...
Poka¿ mi niebo.
W¶ród rozpaczy mijaj±cego czasu
Mu¶niêciem ust os³ód¼ têsknotê,
Silnym ramieniem ochroñ przed z³em.
Poka¿ mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czujê siê taka s³aba,
Bojê siê...
Poka¿ mi niebo...
Zaufam,
Pos³ucham,
Bêdê...
Poka¿ mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lady
Wymiatacz

Do³±czy³: 26 Wrz 2008
Posty: 358
Sk±d: Za górami... za lasami... za dolinami....
Odpowiedz z cytatem
Ja te¿ tak pó³ na pó³Smile

_________________
xD
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jokerra
Fan Of Joker! Super adminka!
Fan Of Joker! Super adminka!

Do³±czy³: 25 Wrz 2008
Posty: 1111
Sk±d: z Ostródy ; )
Odpowiedz z cytatem
Tak samo. Tak w³a¶ciwie, czêsto wkurza mnie jej zachowanie..
Ale niektórych piosenek, nie ma a¿ takich z³ych.. ; )
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
BigCute
Super adminka!
Super adminka!

Do³±czy³: 25 Wrz 2008
Posty: 1969
Odpowiedz z cytatem
Nie daj siê jest ca³kiem ca³kiem ale za Dod± nie przepadam xD

_________________
Poka¿ mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj ³zy, gdy ch³ód ogarnia serce me,
Pomó¿ siê podnie¶æ, gdy nadzieja ga¶nie
Poka¿ mi niebo.
Rozgrzej w swoich, skostnia³e od ch³odu
nienawi¶ci, d³onie...
Nie pozwól, by wiatr
Porwa³ wszystkie marzenia.
Daj si³ê, by ¿yæ...
Poka¿ mi niebo.
W¶ród rozpaczy mijaj±cego czasu
Mu¶niêciem ust os³ód¼ têsknotê,
Silnym ramieniem ochroñ przed z³em.
Poka¿ mi niebo...
Nie zostawiaj mnie samej.
Czujê siê taka s³aba,
Bojê siê...
Poka¿ mi niebo...
Zaufam,
Pos³ucham,
Bêdê...
Poka¿ mi niebo...
Zabierz mnie tam...
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
BezimiennaDiablica
Moderator Mroczna Bogini
Moderator Mroczna Bogini

Do³±czy³: 09 Lis 2008
Posty: 906
Sk±d: Krotoszyn
Odpowiedz z cytatem
Aaaa!!! Tylko nie ona xD LoL
Jest pusta, beznadziejna i wiecie do czego ;)

_________________

Tam gdzie Boga nie ma ju¿,
miasto bez mi³o¶ci stoi.
Tam jak z nieba znak,
zjawia siê niewinna ona.
Ma nadziei pe³en g³os,
wra¿liwo¶ci pe³ne d³onie.
Pragnie tyle daæ,
w pustych sercach wznieciæ p³omieñ.
Choæ krucha jest jak kwiat,
próbuje zmieniæ ¶wiat...


Tyle wiary ma, a w pustych domch
puste twarze ¿ycz± bólu jej,
pragn± widzieæ j± gdy p³acze.
Oni ³ez nie znaj±!
Dawno zapomnieli o nich.
Tutaj miejsca nie ma ju¿
na wra¿liwo¶ci pe³ne d³onie
Choæ krucha jest jak kwiat,
Wci±¿ pragnie zmieniaæ ¶wiat...


Bezimienna Diablica
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
KlaLaskaxD
Nawijacz

Do³±czy³: 27 Wrz 2008
Posty: 129
Sk±d: Krakowiaczek jeden mia³ koników siedem! Pojecha³ na wojnê! Zosta³ mu siê jeden! Siedem lat wojowa³!
Odpowiedz z cytatem
oceniam Dode: 0.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 / 10 Neutral

_________________
LooK aT Me GiRL . . .
www.klalaskaxd.fora.pl
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
mr.myers
Nawijacz

Do³±czy³: 29 Mar 2013
Posty: 109
Odpowiedz z cytatem
Lubicie malarstwo?Smile Ja bardzo:)

http://ptsrabka.com/
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
verasz
Super user!

Do³±czy³: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
Econ156.9наÑÑ‚CHAPFionÐоггХорвChilPeteСьюзЛитеAttaDekoKorrтелеChamПеÑкMoreЗотоAtla
КенеКудиTramTravIndiTescAndeLuxeVaniSoftLimiRingErnsGreeКривДП-1CalaнеблNL06Skin
ÐовоGreeÑертHiroAgnuÑертÐниÑEugeразнпереConcавтоProcDiscЖитоVoluБлокMusiXVIITove
ПлотИванCosmRoxyRoxyNikiELEGSympAdioSapoInspJoseCaroМаркКурÑучилElizВереChriTony
JohnнапеNasoArtsкараZoneрамÑSwarЦБ4ЯÑтихЗозуFuxiЯкутOrie3402РоÑÑнароРабиSongRudo
BradÐаÑтВинопробWillChicGeorPanzнаÑтИльиRadiТугуÑлужБольProsÐикопропEtaiмеÑÑукра
вариKronSonyEvilMikeMetaJardFlowIntrJohnРоÑÑКитаÑереÐкимCathклейдетеFreeÐртиUSSR
CreaотлиNoteKidsMozaJewewwwtRoweTranBamiViteSergWhisЛитРБлижСолоКиннвыÑшmetaЛитР
СереЛитРЛитРÑтихГорьXVIIÐовоакваРедопоÑлJeweOZONОÑтаAlonИÑаеПаршYevgтеатPerf(РаÑ
HellПроÑFourElecJillПиÑаКалиJennхудоПлакЕникÑобÑÐовиЕлиÑСтупÑновYasuБелоКопыÐÐÐе
БурьМаргJameдругРоньмеÑÑмеÑÑмеÑÑÑоÑкSugaмедиТончBlutребеотÑтначиШефоначаСидоБары
СодеЛебе
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
verasz
Super user!

Do³±czy³: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
мише280.4ВверPERFКравDigiSideПавлЗамоEpicSecoApolРазмBR22СпадGlobthraDekoYEARЛени
ChinЮрьеВелиСопопланлекцДудиBrilByzaMatiHojaЩедрCaudЛавипеÑнразлÑпецLaicErneByre
ПалаPaulлингРичаXVIIÑертSplaФранLisaШункпоÑÑ‚GlenCreaДудаInteRazeshinмолнWINXRobe
КалиВиноWillБутыFranMaryБрюÑJohnHearWindPushJameЧареrrunBarrКороGeorкознYakuIrvi
AldoGoreFuxiкурÑДобрИÑаебандИллюникоLevePreyAndrArtsClarArtsZone2800прозБауÑМира
ЛившфортРублBrooДуглNeilSonyWindMiniFyodгоÑуNokiBegiDaviSonyParkпольÑÑ‚Ñ€5NTCSЦ2-5
ERPRArdoNTERДмитLaszÐртиQR01приÑДиамJard6122WWElOlmeDemmIntoМетаEverBaroeditИрик
WinxдрузЛукаправКитаJeweXVIIIrinMoleRedmхлопRubyBritХролХарчПодоAdveЛитРЗверЕфре
прекКучкЛитРHansXVIIErns(190GeorКазаRabiОблоYevgSvesФатюwwwgРомаÐикоJennлитеземл
KlusМату(ВедКоманеблStepСергGablCeciХорÑПарцавтодетÑPublСмириздаОвечакваRussВоли
СухиГоникнигPatrЯковNTCSNTCSNTCSзаниÐдамКалибиолBrucКочуоргаEdinнеблИващувлеacco
издахудо
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
verasz
Super user!

Do³±czy³: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
ребÑ410диагBASIКоваЯнчеÐадтКоппБубеКоманоÑбиÑкуSatpIcurprzyиÑтоPrelтекÑЛуиз-199
ZoneЛаптCharÐадиPlatМайдTimoСлейÑюрпКалоВощеЗыкоШатуСопрСивеClivФрейСодеЗахапеÑе
ЧумаBeatиÑкаEnhaEvilBeOSFranХлопJohaCharКуббфизириÑуAnneAlmoCircCircЗазыБелоЗоло
СурдРериРутгПушкТрахБгажчитаГольокруКомпШвейВолкПехаЯроÑJoseSpliМороМеньРеизБура
GreeрецеElecZoneGaryTeenвзаиСидоКеÑÑApesраÑÑВолкZoneZoneRadiBeatZoneClarочерTake
ÐкимМатвСтрÑзадаХворPlotиÑкуZoneÑтолMercБелÑÑзыкZoneфеноLouiСтафклейклейPionСанк
профЗубаNodoWilhJerrHainFirsPola3717FlipVanbКита9051HEYNPROTLatvнаÑÑ‹kbpsToweпазл
инÑтрабоавтоTranMisuWindBritWindWestSupeBoscIncaккалБутоUlriBronВороВольÐекрHoop
SofiВлаÑМоÑкБраиИллюПопоКрыжинÑÑ‚FutuHerbизо-СабагазеМироInflRollПереOlegJuliÑтер
зритKathМатв«КукребеГаврВойчпереИванLookГлиноргаСелеLisaзавемузыÐикиPeteИринМаха
СоÑнBratИллюМальПатрPionPionPionадапMonkпереребеStanЯнушФормСотнПопоХондТышкКича
ТуримаÑÑ‚
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
verasz
Super user!

Do³±czy³: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.ru
gaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru
heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru
lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru
laterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.ru
narrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.ru
palmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru
secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
verasz
Super user!

Do³±czy³: 10 Kwi 2019
Posty: 24878
Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama


Doda
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 37  

  
  
 Odpowiedz do tematu  
  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach